הזמנת פתיח לטלפון במספר צעדים פשוטים

מלאו את הטופס ובחרו מנגינה

פתיח לטלפון הוכח ככלי השיווקי היעיל והזול ביותר הקיים כיום במדיה, הסיבה פשוטה, כשלקוח מתקשר אליכם הוא מיד שומע שמדובר בעסק רציני, הפתיח נותן לו להבין מיד שהוא הגיע למקום הנכון, בנוסף מכיוון שהלקוח שמתקשר ומחכה שיענו לו נקרא "לקוח שבוי" זו ההזדמנות שלכם למסור את המסרים השיווקיים של העסק כגון: שעות הפתיחה, הזמנה להכנס לאתר, מהם השירותים שלכם, כמה זמן אתם קיימים, כיצד להגיע אליכם, הזמנה להצטרף למועדון הלקוחות ועוד, אני אעזור לכם בגיבוש מלל שיווקי מאחר ואני עושה את זה כבר למעלה מ-15 שנה, מלאו את הטופס למטה, לחצו על בחירת מנגינה ובחרו באתר מנגינה מתאימה, צרפו את המנגינה בשורה המתאימה ואני כבר אעשה כל מה שצריך משם.

אם יש יותר מטלפון אחד אנא רשמו כמה מכשירים ואת מספרי הטלפון שלהם
האם זה ישמש לטלפון נייד או לטלפון נייח?
כיום רק החברות: סלקום, פרטנר, הוטמובייל, פלאפון תומכות בשירות, שאר החברות אינן תומכות בשירות, הקו צריך להיות מוגדר קו עסקי, אם אינכם מוגדרים כקו עסקי עליכם לפנות לחברה הסלולרית ולבקש להפוך לעסקיים.
שימו לב! אין צורך לכתוב מלל שיווקי את זה אנחנו נעשה אך תארו לנו מה חשוב שיאמר בפתיח, קחו בחשבון שפתיח לטלפון לא יכול לעבור את 50 מילים עקב כך שהוא נמשך רק חצי דקה ,המלצות הם: שלום ותודה על פנייתכם לחברת______שיחתכם חשובה מיד נענה, חברתנו מתמחה ב__________עם ותק של למעלה מ_________שנים, ניתן לבקר באתרנו בכתובת__________שעות הפתיחה שלנו הם____________
דילוג לתוכן